O nas

Prywatny Dom Seniora Solisowo powstał z myślą o osobach, które ze względu na wiek lub stan zdrowia potrzebują całodobowej opieki oraz pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Naszym Mieszkańcom zapewniamy kompleksową opiekę, komfortowy pobyt oraz ciepłą rodzinną atmosferę.

Kuchnia

Dom Seniora Solisowo posiada własne, w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne. Dzięki temu posiłki są zawsze świeże podawane na czas. Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu zgodnie z zaleceniami dietetyka. Dbamy o najwyższą jakość produktów i domowy charakter dań.

Bezpieczeństwo

Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców zainstalowaliśmy monitoring pozwalający na szybką reakcję, gdyby któryś z naszych Podopiecznych potrzebował pomocy. Ponadto w pokojach przy każdym łóżku oraz w łazienkach znajduje się instalacja przywoławcza pozwalająca Seniorom w razie potrzeby wezwać pomoc. Budynek posiada windę osobową, na korytarzach znajdują się poręcze, a w łazienkach zamontowane są uchwyty- wszystko po to, aby wspomóc Seniorów w poruszaniu się.

Personel

Profesjonalny i przeszkolony personel zadba o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Mieszkańców. Najważniejszy jest dla nas szacunek dla drugiego człowieka , wsłuchanie się w jego potrzeby oraz budowanie przyjaznych relacji. W Domu Seniora Solisowo w sposób naturalny powstaje rodzinna atmosfera, która buduje poczucie przynależności do grupy i dobre samopoczucie.

Lokalizacja

Dom Seniora Solisowo zlokalizowany jest w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, 15km od Koszalina. Pięknie zagospodarowany teren wokół budynku zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Budynek usytuowany jest na niewielkim wzniesieniu dzięki czemu z części balkonów można podziwiać piękną panoramę Sarbinowa na tle Morza Bałtyckiego. Inne pokoje posiadają widok na ogród i tereny zielone otaczające posesję.